Розвиток сучасного паливно-енергетичного ринку України вимагає відповідального підходу до проектування об’єктів нафтогазового комплексу. Компанія ТОВ «УКРГАЗПРОЕКТ» пропонує оперативне та якісне виконання проектних робіт в обумовлені терміни. Ми несемо повну відповідальність за прийняті проектні рішення до моменту отримання замовником товарного продукту в передбачених обсягах.

ТОВ «УКРГАЗПРОЕКТ» - команда професіоналів, що виконує проектування об'єктів нафтогазового комплексу України. Головною перевагою нашого підприємства є індивідуальний підхід до кожного об’єкта: так ми отримуємо унікальні проектні рішення, що відповідають бажанням замовника, чинному законодавству та міжнародним стандартам.

За умови співробітництва з нами ви отримаєте комплексний продукт, що включає в себе повний цикл рішень: від задуму, планування, конструювання до контролю за реалізацією на майданчику будівництва. Комплексний продукт значно спрощує роботу замовника.
Відповідальна робота нашої команди створила позитивний імідж компанії, дозволила отримати великий досвід у втіленні індивідуальних проектних рішень. Кожного дня протягом років роботи наші спеціалісти ставлять перед собою нові, складніші завдання, постійно вдосконалюють власний професіоналізм, що, в cвою чергу, дає можливість створювати найбільш оптимальні проектні рішення з максимально високими техніко-економічними показниками.  

 

Схема нефтебазы

Основна спеціалізація ТОВ "УКРГАЗПРОЕКТ" – виготовлення проектно-кошторисної документації для паливно-енергетичного комплексу в межах облаштування нафто-газоконденсатних родовищ.  Починаючи від обв’язки найглибшої в Україні свердловини до установки комплексної підготовки газу (УКПГ), що включає стабілізацію конденсату з отриманням СПБТ – все під силу нашим спеціалістам. Від вас ми чекаємо чітко сформульовану мету – а ми запропонуємо ефективні рішення.

Наш замовник може бути впевнений у якісному та своєчасному виконанні поставленої задачі. Великий досвід роботи з виробниками обладнання надає нам змогу запропонувати проектне рішення, що буде найбільш оптимальним як у технологічному відношенні так і за економічними показниками.